Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

Мер Нової Каховки увіковічнив себе на розтяжці в центрі міста

Міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, який обіймає посаду третю каденцію, нещодавно змінив своє політичне забарвлення з опозиційних кольорів на зелений, знову вражає своїм креативом.

Готуючись до відзначення Дня незалежності, він доручив прикрасити дорогу біля будівлі мерії розтяжкою з цікавим написом: «НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ – СЛАВА НИНІ І ВОВІК

Містяни не можуть зрозуміти, навіщо мер увіковічнив себе у такий спосіб, а гості Нової Каховки все думають, що то за ВОВІК, про якого написали на розтяжці в центі міста? Невже це наш гарант? А може то інший ВОВІК, який проживає по сусідству?

Зафіксував це оригінальне вітання сам голова Української торговопромислової палати Генадій Чижиков під час ранкової пробіжки по Новій Каховці.

«Ранкові пробіжки з фотоапаратом завжди дуже інформативні. Я люблю це робити в кожному новому місці. Сьогодні у фокусі Нова Каховка, місто енергетиків» – поділився він зі своїми друзями на сторінці у Фейсбук.

Сподіваємося, що мер Нової Каховки та партійний перебіжчик  в одній особі ВОВІК КОВАЛЕНКО під час виборчих перегонів здивує нас ще не один раз. Та чи допоможе це йому набрати потрібну кількість голосів для перемоги?

Партійна непослідовність – явище без карне, це не штамп у паспорті, можна змінювати скільки хочеш. Оцінку дадуть виборці під час місцевих виборів-2020.

Хочете отримувати більше новин? Підписуйтеся на наш Telegram-канал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *