П’ятниця, 5 БерезняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині тривають зйомки мотиваційно-просвітницького тревелу

Команда проєкту «Маршрутом змін» готує для глядачів просвітницько-мотиваційний тревел, який відібрали торік на відкритому конкурсі «Створюй із Суспільним». Проєкт запропонували для грантового фінансування спільно з міжнародними партнерами Суспільного й реалізують за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Творча группа  «Маршрутом змін» подорожує Херсонщиною, аби дізнатися, як упроваджують реформи на місцях, які поліпшать рівень життя. У різних громадах — результати тієї самої реформи різні. Тому команда проєкту збирає історії людей, що сприяють цим процесам, та вивчає думку місцевих жителів. В основі кожної програми — людина, її історія і досвід, який реалізують у щось позитивне й корисне для всіх.

«Щасливі, що маємо змогу втілювати наші ідеї в новому проєкті «Маршрутом змін», який охоплює двадцять чотири серії, — розповідає керівник проєкту Юрій Харченко. — Приємно, коли ти їдеш на зйомки або домовляєшся про зустріч, а тобі раді. Саме ці емоції — позитив, наснага, можливість здійснювати задумане — ми й намагаємося передати нашим глядачам. Переглядаючи зняте, обираємо ті епізоди, де наші герої забувають, що працює камера, і не приховують справжніх емоцій. Не можу сказати, що робочий процесс іде легко. Через пандемію доводиться пристосовуватись до нових умов. Але все одно для нас найголовніше — той драйв і позитив, який ми отримуємо від спілкування з героями наших програм. Можливо, це звучить дещо дивно, але ми, корінні херсонці, і самі відкриваємо для себе Херсонщину: як багато в нас унікальних місць, цікавих історій та дивовижних людей».

 

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш Telegram канал.

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *