Четвер, 22 КвітняПерший регіональний
Shadow

На Херсонщині викрили крадіїв газу

Минулого тижня у  с. Садово  Херсонської області працівники АТ  Херсонгаз виявили 3 факти незаконного  споживання газу, шляхом проведення газопроводів  в обхід  лічильника газу  прихованим способом.
Порушникам  відключено газопостачання механічним способом, складено адміністративні протоколи про порушення    кодексу  ГРМ та передано матеріали до правоохоронних органів.
АТ Херсонгаз звертається до усіх споживачів природного газу, які добровільно бажають надати  інформацію про порушення у своїх приміщеннях. В такому випадку розрахунок завданих збитків  здійснюватиметься тільки  за      необлікований обсяг газу.
“Економити” газ незаконними способами – дуже дорого, дешевше споживати стільки газу, за скільки споживач має змогу сплатити та своєчасно надавати реальні показники лічильника, не втручаючись у його роботу.
У будь якому випадку, відшкодовувати збитки буде власник будівлі, виправдовування що, це зробили до нього родичі або квартиранти, не знімає відповідальності з власника приміщення, а затягування вирішення питання, або уникання від спілкування із представниками газової служби призведе до судового позову та арешту майна, що збільшить суму відкошування  завданих збитків майже наполовину.
За повідомлення  про  крадіжку газу, втручання в роботу лічильника, підробку пломб та інші порушення,  АТ Херсонгаз  гарантує  анонімність та  винагороду.
Служба   безпеки  підприємства  35-47-88, 0504947355, e-mail  –    bezpekakhersongaz@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *