Субота, 9 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Перший регіональний сайт Херсонщини вітає телевізійників з професійним святом

Головний редактор медіа-проекту ПЕРШИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ Елеонора Гуськова на інтернет сторінках видання привітала колег по телевізійному цеху, які відзначають професійне свято – День телебачення і радіомовлення, яке об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, операторів, режисерів, звуковиків  – всіх тих, хто щоденною своєю працею допомагає населенню отримувати якісну  інформацію.

“У кожного з нас своя історія відносин з телебаченням. Хтось прийшов випадково, відчув драйв і залишився у цій сфері на довгі роки. Інші йшли до мрії роками і отримували спеціальну освіту. Але якими б ми не були, усіх нас об’єднує любов до професії.

Тому вітаю усіх, хто працює в кадрі й несе інформацію глядачам. Вітаю тих, хто по інший бік камери і докладає чимало організаційних зусиль, щоб якісна і змістовна картинка вчасно вийшла у прямий ефір. Працювати нон-стоп 24/7 – це справжнє мистецтво!

Бажаю вам і надалі залишатися оптимістами, бути небайдужими і переконливими, змістовними та об’єктивними.

Нехай ваша робота приносить лише радість та стабільно високі гонорари,” – йдеться у вітальному слові журналістки і редакторки ПЕРШОГО РЕГІОНАЛЬНОГО Елеонори Гуськової.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *