Вівторок, 1 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Понад 11 тисяч осіб забезпечено роботою за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості з початку 2020 року

У січні-липні поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористались 23,9 тисячі безробітних громадян. Чисельність безробітних, які отримували допомогу по безробіттю, становила більше 20,9 тисяч осіб, що на 25 % більше минулорічного показника. Наразі послугами служби зайнятості користуються більше 11,4 тисяч зареєстрованих безробітних, з яких більше половини складають жінки, третину – безробітна молодь віком до 35 років.

За інформацією директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова упродовж січня-липня 2020 року від
роботодавців області надійшло до служби зайнятості 12,7 тисяч вакансій, що на 28% менше минулорічного показника. У середньому по Херсонській області на 01 серпня на одну вакансію претендувало 9 осіб, які шукали роботу.

«Херсонська обласна служба зайнятості має надію, що з відновленням повноцінної роботи всіх сфер діяльності,
економічна активність в області  значно пожвавиться, а це, відповідно, пом’якшить ситуацію на ринку праці, –
 коментує Євгеній Єрашов. – Але, попри всі ускладнення, з початку року обласна служба зайнятості забезпечила
 роботою 11,1 тисяч осіб та, відповідно до потреб ринку праці, було  організовано професійне навчання для майже 2,0 тисяч безробітних осіб. Наразі ми продовжуємо  працювати над реалізацією в області державної програми фінансової підтримки роботодавців та ФОПів для збереження їх кадрового потенціалу».

Отже, станом на 14 серпня 2020 року обласним центром зайнятості прийняті відповідні рішення щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину 5017  роботодавцям та фізичним особам-підприємцям, які є застрахованими особами, що дозволить надати таку допомогу 9986 найманим працівникам та ФОПам, які є застрахованими особами.

Також в області реалізуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. З початку 2020 року 172 безробітні особи були працевлаштовані на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування.

Нагадуємо шукачам роботи, що база вакансій державної служби зайнятості відкрита для всіх за посиланням:  https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

Пропозиції роботи оновлюються щодня.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *