Вівторок, 3 СерпняПерший регіональний
Shadow

Споживачі, які не мають лічильників, можуть опинитися без газопостачання

Відповідно до  діючого  законодавства  з 01 січня 2021 року  АТ  «Херсонгаз» не може  здійснювати розподіл газу 2,4 тис абонентам Херсонської області, які не мають лічильника газу та сплачують  за нормами споживання.

У більшості  випадків  абоненти  відмовляються від  установки лічильника газу за кошти  АТ «Херсонгаз», оскільки на сьогодні сплачувати  за нормами, встановленими  Кабінетом Міністрів України, особливо у  зимовий  період   вигідніше. Але  закон один  для всіх  і комерційний облік газу не може  здійснюватися без   приладу його обліку.

Споживачі, які   свідомо  відмовляються   від установки лічильника газу, не допускають  до  свого приміщення представників газової компанії,  з  наступного  року  відповідно до   чинного  законодавства,  будуть переведені на  граничні норми споживання (значно більші ніж поточні норми) або  відключені від газопостачання.
При  цьому  наголошуємо, що  відключення (механічне чи  опломбування) від  газопостачання   не  звільняє від   обов’язку  сплачувати  за розподіл   газу.

Заявку на безкоштовну установку  лічильника газу можна  надіслати  поштою або   передати нарочно на адресу АТ «Херсонгаз» Поповича 3,  м. Херсон, 73036.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *