Неділя, 10 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні мешканці багатоповерхівок досі без тепла

На кожне розпорядження херсонські чиновники видають інше, яке нівелює попереднє. Приміром, спочатку опалення у багатоповерхівки мали подати, коли середньодобова температура протягом трьох діб буде 8 градусів. Але цього не зробили. Потім міський голова Володимир Миколаєнко підписав розпорядження про початок опалювального сезону з 1 листопада 2019 року. Але і цього не сталося. Сьогодні вже 4 листопада, херсонці й досі без тепла. Про те, що початок опалювального сезону відтермінували на 8 листопада поточного року, жителям Херсона повідомили у телеграмканалі Херсонської міської ради та на офіційному сайті. Звичайно, що херсонці до такого рішення ставляться негативно. Адже де гарантія, що і після 8 листопада не з’явиться нове розпорядження  про відтермінування на ще пізнішу дату.

Ганна Олексіївна: “Негативно ставлюся,що котельні не запускають, а з іншої сторони, опалення зараз дуже дороге. Треба добре подумати”.

Ірина: “Я не хочу згадувати давні часи, але раніше незалежно від температури повітря, тепло подавали 15 жовтня щороку. Люди старшого віку добре це знають”.

Олена: “Ось тільки минулого тижня розрили і почали щось ремонтувати. Невже цього не можна було зробити раніше?”

В’ячеслав: “Живемо в квартирі,  мерзнемо, гріємося обігрівачами, кондиціонерами. Дуже розчаровані, що опалювальний сезон перенесли. Думали, що з понеділка буде вже тело у помешкані”.

Перехожий: “Я не хочу про це навіть говрити. Позор!”.

Елеонора Гуськова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *