Четвер, 7 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У херсонських лікарнях «морозять» пацієнтів

Щороку, як тільки понижається температура за вікном, у херсонських лікарнях до пацієнтів застосовують один із методів лікування – холодом. І це незважаючи на те, що медичні заклади мають індивідуальні котельні та можуть подавати тепло до власних об’єктів незалежно від міських котелень.  Безумовно, така ситуація обурює херсонців.

Діана Тарасенко, жителька Херсона: «Вчора довелося госпіталізувати 80-річну бабусю з високою температурою. Починаючи з приймального покою, жахливий холод. Батареї холодні. Ми привезли з собою подушку, ковдру, стареньку дуже сильно морозить, і я попросила другу ковдру, на що мені відмовили. Людей вкривають чим можуть. Ситуація така: температура в приміщенні прирівнюється до тієї, яка на вулиці».

В управлінні житлово-комунального господарства Херсона нам повідомили, що на виконкомі Херсона прийняли рішення почати опалювальний сезон у місті, коли протягом трьох діб середньодобова температура становитиме 8 градусів. Проте міський голова Херсона Володимир Миколаєнко підписав ще додаткове розпорядження, в якому прописано дату запуску котелень -це 1 листопада поточного року.

Юрій Яременко, начальник відділу енергетики управління ЖКГ Херсона:

«Це пов’язано з номінацією на природній газ. Брати її на кілька останніх днів місяця і готувати документи, не виправдано. Чому об’єкти соціальної сфери, які не запускають індивідуальні котельні… Ситуація можливо пов’язана з лімітами на газ. Беруться ліміти на жовтень, потім ліміти на листопад. Перевитрата ліміту і недовикористання ліміту за новим законодавством – це пені, штрафи».

І якщо вірити в те, що роботу котелень запустять 1 листопада, тепло до мешканців багатоповерхівок Херсона надійде не одразу. Потрібен час на прогрів системи, очікуються і аварії мереж. Тому херсонцям залишається поки що зігріватися теплом кохання і вірити прогнозам метеорологів, які обіцяють чергове потепління з наступного тижня до 18 градусів.  А щодо методу лікування холодом, то його ефективність поки що не доведена.

Елеонора Гуськова

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *