Неділя, 10 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Відкрито збір благодійних коштів для жінок-ЗСУ

Повномасштабне вторгнення росії проти України вкотре доводить, війна поза гендером. Світлина дівчини у камуфляжі вже не викликає сплеску негативних коментарів, гідних часів середньовіччя: «Війна – не жіноча справа» або «Дівчата на війні – самі проблеми».

Станом на кінець 2021 року за даними Міноборони в ЗСУ служить понад 60 тис. жінок. З них близько 32 тис – саме військові. Це і снайперки, розвідниці, гранатометниці, кулеметниці,парамедики, а також ті, хто обіймає бойові посади, пов’язані з більшим ризиком і відповідальністю. Також після 24 лютого дуже багато жінок долучилися до підрозділів територіальної оборони, тому реальна кількість бійчинь на війні набагато більша.

Жінки нарівні з чоловіками захищають країну із зброєю у руках, продовжують відвойовувати кожен сантиметр окупованої території та стримувати агресію росії проти України. І так протягом всього часу, який триває війна.

Саме тому, аби висловити свою вдячність жінкам-захисницям, благодійний фонд «Янголи бажань» спільно з велнес-центром «Сандлер» започатковують безпрецендентну акцію «Жінка для жінки», ініціатором якої є громадська діячка Тетяна Буренко.

Тетяна Буренко, громадська діячка, керівниця БФ “Янголи бажань”

«З першого дня війни активно займаюся волонтерською роботою, допомагаю жінкам і дітям , а ще я мати трьох синів. І я як ніхто розумію, наскільки важко поєднувати роботу із турботою про родину. Але ще складніше, одночасно бути берегинею та захищати Україну від наступу російських солдат.

Ми дякуємо нашим захисникам і захисницям за кожен прожитий день, за можливість обіймати наших дітей, за можливість дихати вільним українським повітрям.

Аби висловити свою вдячність жінкам-захисницям, в мене виникла ідея організувати безпрецендентний Міжнародний проєкт «Жінка для жінки», мета якого подарувати приємні емоції нашим бійчиням, щоб вони відчули себе справжніми панянками, здоровими, доглянутими і розкішними жінками. Адже жінці необхідно бути в ресурсному стані, щоб були сили творити, наповнювати і  надихати.

Для цього проекту я залучила партнера Sandler Wellness Center,

і ми рухаємося разом до перемоги!», – розповіла Тетяна Буренко.

 

Кожна жінка може задонатити кошти на медичну або б’юті послуги для жінки ЗСУ. Також до акції «Жінка для жінки» запрошуються і чоловіки, які хочуть зробити приємний подарунок незнайомій жінці-захисниці.

Реквізити для благодійних внесків у гривні:

Отримувач:

БО БФ АНГЕЛ БАЖАННЯ

Код отримувача:

43272344

Рахунок отримувачи:

UA673052990000026041001101852

Назва банку:

АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Подробиці про проєкт і наявні послуги для жінок-ЗСУ можна дізнатися за телефоном: +38-050-150-65-35

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *