Середа, 6 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Військові Нової-Каховки скаржаться на погані умови проживання

Заступник командира військової частини А1736, полковник О. Сиротенко просить надати благодійну допомогу на поліпшення санітарно-побутових умов військовослужбовців, які дислокуються у Новій Каховці. Про це він написав у листі до громадського діяча Павла Ярмія.

“У зв’язку з переміщенням військової частини А1736 до міста Нова Каховка та розміщення особового складу на території колишньої школи-інтернату, приміщення якої мають слабку матеріальну базу, та враховуючи недостатнє фінансування військової частини, просимо Вас, для поліпшення санітарно-побутових умов військовослужбовців, надати благодійну допомогу у вигляді сантехніки та пластикових вікон” – йдеться у листі.

До збору коштів через Фейсбук намагаються підключити депутатів, підприємців та волонтерів. Проте не всі жителі Нової Каховки розділяють наміри допомагати військовослужбовцям. Своє невдоволення вони висловлюють під публікацією Павла Ярмія. До того ж, у листі не вказано конкретної суми, яку необхідно зібрати на заміну вікон і сантехніки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *