Четвер, 15 КвітняПерший регіональний
Shadow

За чий рахунок гуляли херсонські митники?


Як написав херсонський журналіст, відомий своїми прискіпливими розслідуваннями, днями херсонська митниця гуляла в елітному “Шаде”.

Баяни – не рвали, балалайками – не бринчали, а запросили, як по Фрейду, “Мозги” і Настю Каменських. Журналісти напевно знають точно, бо пишуть, що тільки концерт обійшовся у 25 тисяч у.о. У скільки ж вилився весь бал-маскарад, схоже, ще не сказали…

А ось до пана начальника митниці Щуцького у херсонської прогресивної спільноти питання залишилися. Головне, – це на чиї «шиші кутили»?

Може, на особисті пана головного митника? Тоді питань немає. Бо він людина не бідна – міг відкрить тумбочку, а що там – самі знаєте. А якщо тумбочки в нього немає, то є золота банківська картка – спитайте в журналістів, вони точно знають!

Хоча може головний митник бідний і злі люди наговорюють на людину? Пам’ятаєте, історію з його легендарним і аристократичним “Бентлі”, а ви думали, яка машина має бути у такої людини?

Правда від цього красеня, начальник митниці потім чомусь, відкараскався, як від “нерідного”. Ми віримо людині, писав, що “сирота” – значить “сирота”. Якщо це так, тоді гроші, виділені на банкет були точно не його, тоді чиї, а може від хабарів на митниці.

Ось тільки чомусь сором’язливо мовчить Щуцький, а для херсонської прогресивної спільноти «спонсор митної гулянки» так і залишається утаємниченим…

Кіндрат ПИЖЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *