Неділя, 18 КвітняПерший регіональний
Shadow

Світлана Чепига: очікувала сюрприз, а отримала звільнення

Як ми вже повідомляли, сьогодні, 10 березня 2020 року, очільник області Юрій Гусєв прийняв низку кадрових рішень, через скандальне відзначення Міжнародного жіночого дня у сесійній залі. Неприємний подарунок до 8 березня, у вигляді звільнення, отримала заступниця губернатора з гуманітарних питань Світлана Чепига. Як зазначив під час селекторної наради голова ХОДА Юрій Гусєв, звільнення Світлани Чепиги буде погоджено з Офісом Президента в уставленому порядку і від сьогодні вона не працює у команді голови облдержадміністрації. Світлана Чепига – нове обличчя у облдержадміністрації, проте «протрималася» на державній посаді чиновниця зовсім недовго. Журналісти «Першого регіонального» поспілкувалися зі Світланою Чепигою. За її словами, вона мала б проконтролювати святковий захід, але не змогла, адже для неї це також мав би бути сюрприз.

Світлана Чепига:

«На жаль сюрприз видався не дуже вдалим. Пан голова прийняв рішення і я з ним погоджуюся. Враження від концерту досить погані, адже, дійсно, я сиділа на першому ряді і мені було не зрозуміло чому саме так нас вітають».

Хто саме розповсюдив відео у мережу Інтернет чиновниці невідомо, але переконує, що виступ не був проплачений з обласного бюджету. За її словами це була власна ініціатива гурту «Степ», яким того дня було вручено державну нагороду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *