Субота, 24 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Системне збільшення зарплат та пенсій. Сергій Козир про першочергові завдання у Верховній Раді

Сергій Козир
Першочерговим завданням, яке потрібно вирішити владі та народним депутатам, має стати системне зниження тарифів, які зростали роками, та збільшення заробітної платні та пенсій.

Це один з найголовніших пунктів програми кандидата у народні депутати по 184 округу від партії «Слуга народу» та голови Херсонської ОДА Сергія Козиря. Своє бачення тарифного та зарплатного питання кандидат розповів на зустрічі з жителями Каховського та Бериславського районів.

За словами Козиря, на вимогу Володимира Зеленського вже прийнято ряд рішень, покликаних змінити ситуацію, і кандидат підтримує таку позицію Президента.

«З березня цього року проіндексовані на 11% виплати для майже 9 млн пенсіонерів. Як народний депутат буду добиватися підвищення відсотка індексації як мінімум до 30%. Введені з жовтня доплати пенсіонерам у віці 75-80 років та з минулого року людям, старшим за 80 років, у розмірі 400-500 гривень вимагатиму збільшити не менш як до 800 грн. Згодом такі доплати мають бути у всіх пенсіонерів», – вважає Сергій Козир.

На переконання кандидата від «Слуги народу», субсидіарна політика має тривати допоки не буде забезпечений гідний рівень достатку для кожного громадянина.

З 1 липня цього року було підвищено прожитковий мінімум. Від його розміру залежать всі соціальні виплати, в тому числі й допомога з безробіття. Допомога найбільш незахищеним верствам населення є невід’ємною рисою сучасної європейської держави. У 2022 році мінімальну зарплату буде збільшено до 7700 грн.

«Таке збільшення рухатиме сітку зарплат вгору, воно є правильним і своєчасним. Реальний результат на Херсонщині принесе лише державна політика, направлена на підтримку тих, хто цього потребує, та на стимули тим, хто готовий вкладати у розвиток нашого регіону», – вважає Сергій Козир.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *