П’ятниця, 5 БерезняПерший регіональний
Shadow

Таїсія Новачук стала заслуженою артисткою України

Звання “Заслужена артистка України” отримала артистка Херсонського обласного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша Таїсія Новачук. Разом із нею почесні звання від президента отримала ще низка жителів Херсонщини. Почесні нагороди урочисто вручили сьогодні, 29 вересня 2020 року, у приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації.

“Дякую всім рідним, друзям, моїм близьким та моїй родині! Це почесне звання, отримане завдяки всім вам!”, – поділилася Таїсія Новачук на своїй сторінці в Instagram.

Таїсія розпочала творчий шлях ще з дитинства. Вона приймала участь у численних дитячих Всеукраїнських пісенних конкурсах та фестивалях.

У 1996 році стала студенткою Київського коледжу естрадного та циркового мистецтв, де опанувала фах артиста-вокаліста (соліст естради).

Протягом 2003-2005 рр. навчалась у Національній академії керівних кадрів культури та мистецтв – отримала диплом спеціаліста за фахом «Артист-соліст-вокаліст, викладач фахових дисциплін».

У 2009 р. закінчила із золотою медаллю Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв та отримала ступінь магістра за фахом «Концертний виконавець, керівник вокального ансамблю, викладач фахових дисциплін вищих навчальних закладів 3-4 рівня».

Вагомі здобутки Таїсії Новачук (Овсяннікової) у пісенних конкурсах та фестивалях:

– «Пісенний вернісаж» – лауреат 1-ї премії 1999 р., 2000 р., 2008 р.;

– «Червона рута»  – лауреат 2-ї премії 1998 р.;

– ІІ-й Всеукраїнський конкурс молодих артистів естради – лауреат Гран-Прі. 2005 р.;

– Міжнародний фестиваль молодих виконавців «Нова хвиля. Юрмала – 2002» – фіналіст.

У серпні 2011-го була зачислена до трупи Херсонського обласному академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша, де працює і по теперішній час. За час роботи у театрі задіяна у близько 40-ка виставах та музичних програмах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *