Понеділок, 4 БерезняПерший регіональний
Shadow

Торгівля на смерті? 

Хвиля КОВДу минула, а за нею починається хвиля сенсацій. 

Депутат Каховської міської ради Наталія Капустіна звинуватила міського голову Каховки Віталія Немерця та нового директора лікарні Андрія Федотова у торгівлі ліками для коронавірусних хворих, які повинні бути безкоштовними.

Своє відеозвернення до каховчан вона записала з палати лікарні, де перебуває на лікуванні від КОВУДу та на власні очі побачила стан речей. 

Вона відверто заявляє, що новий директор лікарні Андрій Федото “надів корону” і повністю провалив організацію роботи лікарні.  

Також Н. Капустіна звертається до каховчан з закликом “піднятись та захищати своє право на життя, бо тут (в лікарні) вбивають людей”. 

У продажі ліків та в провалі організації роботи лікарні депутат міської ради напряму звинувачує міського голову Каховки, Віталія Немерця, який “кришує” А.Федотова. 

Крім того Н. Капустіна пригадала і недолугий жарт дружини Каховського міського голови Юлії Немерець. Річ в тім, що нового директора лікарні А.Федотова вже давно звинувачували у продажу ліків на що дружина В.Немерця у ФБ виклала пост де шукає приміщення для складування грошей від продажу ліків. 

Від міського голови В. Немерця не було жодної реакції на інформацію про продаж ліків, та жодної реакції на поведінку своєї дружини. 

Будемо спостерігати чим закінчиться скандал з Каховською лікарнею.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *