Середа, 22 ВересняПерший регіональний
Shadow

Троє щасливчиків отримали подарунки від «Першого регіонального»

Сьогодні, 30 липня 2020 року, до студії «Першого регіонального» завітали переможці конкурсу, в якому розігрували авторську книгу відомої політикині Iнни Богословської «Будущее начинается сегодня». Трьом щасливчикам урочисто вручили книги з ексклюзивним автографом.

Денис Кравець, один з переможців конкурсу, дякує авторці за прекрасну книгу, яку неодмінно перечитає під час відпустки. До того ж, за його словами, книгу вже встигли перечитати його столичні знайомі, які залишили позитивні відгуки.

Отримала книгу і Оксана Досенко, каже, що вже особисте побажання на перших сторінках від Інни Богословської: «Розправ свої крила», надихає на нові звершення.

Ще однією переможницею стала Лола Порфьонова. Вона не змогла особисто приїхати до студії, тому книгу ми вже відправили до Олешківського району.

Нагадаємо, редакція «Першого регіонального» оголосила про початок конкурсу на початку липня. Переможців обирали за виконання досить простих умов, а саме: кращий коментар, підписка на Ютуб та Фейсбук «Першого регінального».

Вітаємо переможців і бажаємо, щоб ця книга допомогла їм у реалізації усіх планів і задумів!

Катерина Чобітько

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш Telegram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *