Неділя, 3 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Туристи залишили на Херсонщині 8,4 мільйони гривень

У 2019 році відпочивальники та туристи залишили на Херсонщині 8,4 млн. грн. туристичного збору. Це на 4,7 млн. грн. перевищує показники позаминулого року. Таку інформацію повідомили спеціалісти управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Лідирує місцева громада Щасливської селищної ради, які зібрала 2,4 млн. грн. туристичного збору або майже на один мільйон – 995,2 тис. грн. більше ніж у 2018 році. Не відстає курортна громада Новофедорівської селищної ради, які зібрала торік 1,6 млн. грн. турзбору, що більше на 709 тис. гривень. Відрахування податкових агентів на території курортної зони Хорлівської селищної ради – 449 тис. грн. або на 394 тис.грн. збору більше ніж торік., Стрілківської селишної ради – 314 ти. грн., що більше на 164 тис.грн. турзбору ніж торік. До бюджету Скадовської міської ради надійшло 268 тис.грн., це на 68 тис.грн. більше позаминулорічного показника.

Завдяки спільній координації зусиль податкової служби області та представників органів місцевого самоврядування курортних районів вдалося досягти економічного результату від надходжень туристичного збору до бюджетів громад задля збереження історичних, архітектурних, природно-кліматичних та культурних ресурсів Херсонщини та активного розвитку її туристичного потенціалу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *