Вівторок, 21 ВересняПерший регіональний
Shadow

Ти у мене єдина: На Херсонщині відзначили 30-річчя Незалежності України

День Незалежності

На площі Свободи у Херсоні сотні жителів та гостей обласного центру долучилися до відзначення найбільшого національного свята українського народу – Дня Незалежності України!

Присутні разом з мільйонами українців споглядали пряме включення з урочистостей на майдані Незалежності у Києві, урочистий парад військ та вручення державних нагород з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

День Незалежності

Для українців це не просто День народження держави, ми вкладаємо значно глибший зміст у це свято. Голова обласної державної адміністрації Сергій Козир привітав жителів Херсонщини та зазначив:

«Цей день уособлює собою 30 років перемог українських спортсменів, відкриттів наших науковців, творчих здобутків українських митців та мужнього захисту держави нашими військовими. У цих роках закарбувалася кропітка праця українських лікарів, вчителів та державотворців. Ми маємо і далі спільно відстоювати суверенність нашої держави, разом будувати щасливе майбутнє».

Сергій Козир

Патріотичними піснями й ліричними признанням в любові до України херсонців вітали заслужені артисти Україні й виконавці обласного театру.

Протягом дня жителі області можуть відвідати виставку військової техніки, культурно-мистецькі заходи й виставки народних майстрів.

День Незалежності

Звертаємо увагу! Тепер кожен зможе скористатися першим з‘їздом шляхопроводу, а незабаром буде добудовано та повноцінно запущено першу чергу відомого довгобуду! Херсонська обласна державна адміністрація запрошує всіх взяти участь в урочистому відкритті першого з‘їзду шляхопроводу! Відкриття відбудеться сьогодні, 24 серпн 2021 року, о 18:00 на «кільці» зі сторони Таврійського.

Пресслужба Херсонської обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *