Понеділок, 4 БерезняПерший регіональний
Shadow

У авіатрощі під Чугуєвим загинув херсонець Олександр Клевець

У авіатрощі під Чугуєвим загинув херсонець Олександр Клевець. Хлопцеві було 19 років, він був курсантом Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба.

51-ту школу Херсона Олександр Клевець закінчив 2018 року. Цього дня тут вшановують пам’ять свого випускника. Про нього розповів заступник директора з виховної роботи навчально-виховного комплексу № 51 Роман Синяков:

“Я викладав у нього Всесвітню історію. Він завжди був серйозним хлопцем, не по роках дорослим. Вже з 10 класу він хотів літати. Він знав, яку професію обере – це військовий льотчик. Хотів пов’язати своє життя з небом, захищаючи Україну”.

Олександр прийшов до 51-ої школи у 10 класі. Це був перший випуск Юлії Білянської. “Він одразу став своїм у колективі. Його любили і поважали”, – говорить вчителька.

У авітрощі під Чугуєвим загинув херсонець Олександр Клевець

“Одного разу я в нього запитала: “Сашко, це ж небезпека. Висота. Це так страшно”. Сидячи на своєму місці, він посміхнувся і сказав: “Це зовсім не страшно”. Це була його мрія. До останнього не вірили, що він там, але доля розпорядилась інакше, тому хочеться висловити співчуття батькам, рідним. Побажати їм сил, щоб пережити це горе. Вічного йому польоту. Вічна пам’ять”.

Євгенії важко повірити у те, що трапилось. Для неї Олександр був першим коханням.

У авітрощі під Чугуєвим загинув херсонець Олександр Клевець

“Ми спілкувались з ним вдень. П’ятниця, 25-го о 14:25 він мені подзвонив, 33 хвилини розмовляли. Жартували, ревнував мене. Ось і все. Я не вірю. Дивлюсь на фотографії, для мене він живий. До останнього, ми сподівались, що це не він. Думали, що він єдиний, хто виживе. Він дуже мужній, гарний. Він мені дуже подобався. Справедливий. Він завжди був за правду. Хороший хлопець. Дівчата мене запитували, якій він, а я завжди казала: “Мій Сашко” .

Суспільне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *