Понеділок, 19 КвітняПерший регіональний
Shadow

У Білозерці питну воду на розлив продавали з порушеннями

Білозерським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області ініційовано проведення комісійних перевірок пунктів розливу питної води.

Фахівці управління спільно з представниками органів місцевого самоврядування, районної державної адміністрації, територіальних підрозділів поліції протягом травня провели перевірки пунктів розливу питної води на предмет дотримання суб’єктами господарювання вимог санітарно-протиепідемічного режиму та протиепідемічних заходів.

Перевіркою охоплено 2 окремо розташованих пункти розливу та 5 об’єктів роздрібної торгівлі харчовими продуктами, на яких також реалізується на розлив вода питна.

Під час перевірки на 5 об’єктах була відсутня інформація для споживачів щодо якості питної води, її виду та складу, умов зберігання, дати
виготовлення, місцезнаходження підземного джерела, даних лабораторних досліджень, документи щодо очищення ємностей, у яких вода знаходиться у пунктах її продажу, відсутній контроль за дотриманням термінів реалізації води.

За результатами комісійних перевірок були складені довідки та направлено до керівників об’єктів листи з пропозиціями по усуненню виявлених недоліків з контрольними термінами виконання, проінформовано голову Білозерської об’єднаної територіальної громади.

Комісією повторно були проведені перевірки 5 пунктів розливу питної води щодо виконання наданих пропозицій. Суб’єктами діяльності надані пропозиції виконано у повному обсязі.

Під час заходів проводилась інформаційно – роз’яснювальна робота серед персоналу та населення з питань дотримання протиепідемічних заходів щодо недопущення виникнення та запобігання поширенню випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *