Середа, 6 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У центрі Херсона величезне дерево впало на автомобіль

дерево

17 лютого 2022 року в Херсоні на вулиці Потьомкінській біля незабудованого цеху заводу «Електромаш» величезне дерево впало на автомобіль.

За словами водія, в останню секунду він встиг вистрибнути з машини.

“Спочатку на мій автомобіль впала величезна гілка і я зрозумів, що падає дерево і просто вивалився з машини, а через секунду звалилося все дерево”, – повідомив херсонець.

Департамент міського господарства прокоментував ситуацію.

“У серпні минулого року власник території, на якій упало дерево та яка, згідно графічної частини, визнана приватною власністю, звернувся до департаменту міського господарства із заявою щодо обстеження цього дерева та можливістю його видалення. Спеціальна комісія разом із представниками обласної екоінспекції обстеження провела та підтвердила – дерево аварійне”, – розповідає т.в.о.директора департаменту міського господарства Олена Мазур.

Згодом, продовжує вона, власнику видали дозвіл на спилювання цього дерева.

“Однак власник дерево не видалив і як наслідок – сьогодні воно упало”, – підкреслює Олена Мазур.

За її словами, позиція міської влади тут однозначна – за кошти платників податків спилювати дерева на приватних територіях ніхто не буде.

“Ми маємо близько 9 тисяч аварійних дерев, які знаходяться саме у віданні територіальної громади. На них ми і готові витрачати бюджетні кошти”, – резюмує Олена Мазур і додає, що уже з наступного тижня у Херсоні розпочнуться процедури обрізки та видалення дерев.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *