Четвер, 3 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У центрі Херсона замайорів прапор «Мельпомени Таврії»

Ранок п’ятниці у Херсоні розпочався з урочистого підняття прапору «Мельпомени Таврії» у Потьомкінському сквері.

Саме сьогодні, 22 травня 2020 року, мав стартувати ХХІІ Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії». Його відкриття завжди супроводжувалося масштабною театральною ходою. А місто, на час проведення фестивалю, ставало центром театрального життя України.

Нагадаємо, минулого року у театральному фестивалі «Мельпомена Таврії» взяли участь 36 театрів з 12 країн (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Ізраїль, Литва, Молдова, Польща, Румунія, Туреччина, Угорщина та Україна).

Цього року коронавірусний карантин змінив плани команди фестивалю. Вперше в історії «Мельпомени Таврії» фест довелося перенести. За словами директора Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша Олександра Книги, фестиваль планують провести у вересні. А прапор буде майоріти у центрі Херсона, доки не відбудеться фестиваль, як нагадування та символ того, що щорічному театральному святу обов’язково бути.

Олександр Книга:

“Цей прапор триматимемо доки не відбудеться фестиваль. Маю надію, що хоча б український контент ми отримаємо. Хоча, чесно кажучи, грошей на фестиваль поки що немає. Є тільки ідеї і величезне бажання, щоб він відбувуся. Але я веду перемовини із майбутніми кандидатами, які будуть брати учать у виборах восени, на посаду мера. Тому може один із спонсорів у нас буде, який і профінансує заходи Мельпомени”.

Провели цього дня також і своєрідний флешмоб. Оргкомітет фестивалю разом з херсонцям одягнули брендові футболки з написом «Мельпомена Таврії».

Катерина Чобітько 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *