П’ятниця, 15 СічняПерший регіональний
Shadow

У Департаменті освіти Херсонщини з’явилася нова керівниця

Вчора, 27 січня 2020 року, у Херсонській обласній державній адміністрації відбулася нарада під час якої представили нового директора Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської ОДА. 

Відомо, що на посаду претендувало всього дві особи: екс-керівник Каховського управління освіти Михайло Гончар, а також перша заступниця голови Бериславської районної державної адміністрації Ірина Дробиш.  Перемогу, а отже і нову посаду здобула заступниця голови Бериславської районної державної адміністрації Ірина Дробиш

Що нам відомо про Ірину Дробиш

Відомо, що до обіймання посади заступниці голови Бериславської районної державної адміністрації, вона працювала керівником Бериславського управління освіти. 

На сьогодні чиновниця має житловий будинок та земельну ділянку у тому ж місті Берислав. Крім цього, родина Дробиш є власником автівки “Mitsubishi” 2008 року випуску, проте вона зареєстрована на чоловіка.  Дохід Ірини у 2018 році склав 359 117 тисяч гривень, з них 17 469 гривень – пенсія.  Що стосується чоловіка Ірини – Андрія, то наразі він є заступником начальника Новокаховського міського відділу ГУ ДСНС України у Херсонській області. При цьому виступає власником бази відпочинку “Монтажник”, яка розташована у курортному селі Генічеська Гірка. 

Мій Херсон 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *