Четвер, 20 СічняПерший регіональний
Shadow

У фісташках виявили небезпечну речовину

Фісташки

В смажених фісташках у шкарлупі виявили небезпечну речовину –  афлатоксин. Про це отримали повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Фісташки експортувалися з Туреччини (виробник: Alagözler Gida Paz. San. Ve Tic Ith Ihr Turz. Ltd. Sti; експортер: Malatya Pazari Kuruyemiscilik Sanayi ve Ticaret A.S.) через Болгарію до України (отримувач: ТОВ «Океан компані трейд» вул. Миру 3, м.Київ, 03134).

Для довідки.

Афлатоксини – продукти життєдіяльності грибів роду Aspergillus. Афлатоксини є токсичними й канцерогенними речовинами, що стійкі до теплової обробки і не чутливі до органічних розчинників.

З метою недопущення в обіг такої продукції, Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу у строк не більше двох робочих днів та письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! У разі виявлення вищезазначеної продукції повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за тел.: (0552) 32 – 17 – 37, за адресою вул. Перекопська, б.17 або звертайтесь до територіальних управлінь.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *