Неділя, 3 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У Генічеську на ринку виявили недобросовісних продавців риби

Фахівці Генічеського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області в складі робочої групи здійснили моніторингове обстеження по виявленню осіб, які незаконно здійснюють торгівлю продовольчими товарами, а саме рибою та рибопродуктами на території ринку СТ ГСТ «Нова кооперація», що в Генічеську.

У результаті проведеної роботи, складено довідку, направлено листа начальнику Генічеського ВП ГУНП в Херсонській області Сергію Балуті з проханням сприяти припиненню торгівлі рибою та рибопродуктами без документів, підтверджуючих походження, безпечність та якість продукції.

З громадянами, що здійснювали торгівлю в невстановлених місцях було проведено роз’яснювальну роботу щодо небезпеки «стихійної торгівлі».

Генічеське районне управління нагадує, що торгівля з рук у невстановлених місцях – це правопорушення, за яке передбачена відповідальність за статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді накладення штрафу. Один із дієвіших методів боротьби з подібним явищем – це не купувати продукти харчування та інші товари в місцях стихійної торгівлі.

З метою профілактики гострих кишкових захворювань фахівці Держпродспоживслужби застерігаютьємо та рекомендуємо не купувати продукти харчування в не встановлених для цього місцях, користуватися лише послугами стаціонарної мережі продуктових магазинів або ринків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *