Субота, 2 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У Генічеську планують збудувати містечко для переселенців з АР Крим і окупованих територій

Сьогодні, 13 січня 2020 року, під час селекторної наради голови обласної державної адміністрації було розглянуто питання щодо створення в області житлового містечка для переселенців з АР Крим та внутрішньо переміщених осіб з окупованих Донецька та Луганська. Заступник голови облдержадміністрації Сергій Козир презентував дану ініціативу та зазначив, що будівництво житлового містечка планують на території міста Генічеськ.

Сергій Козир:

«У грудні минулого року відбулося засідання Ради розвитку громад і територій, на якому Президент України Володимир Зеленський закликав скоординувати зусилля державної влади та органів місцевого самоврядування для запуску державних програм, спрямованих на забезпечення житлом учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб.

На сьогодні ми передбачаємо можливість в короткий термін збудувати житло у м. Генічеськ, враховуючи географічне розташування міста поряд з тимчасово анексованою АР Крим. На території міста Генічеська є вільна від забудови земельна ділянка, орієнтовною площею 4,5 га, в районі вулиці 40 років Перемоги. Відповідно до рішення Генічеської міської ради було розроблено відповідний план території, який має ще пройти громадське обговорення та бути затверджений виконкомом Генічеської міської влади».

Проєктною пропозицією передбачається будівництво 6-ти чотирьх поверхових 2-х під’їзних будинків на 336 квартир. Крім того передбачається проєктування дитячих майданчиків, місць для відпочинку та автомобільний паркінг.

Реалізацію даної ініціативи планують у поточному 2020 році. Проте, для того, щоб розпочати будівництво, керівництво області має узгодити ряд важливих питань. Зокрема, необхідно узгодити гарантовані джерела фінансування на рівні Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, а також Уряду України. Для реалізації цього проєкту необхідно 160 млн грн
Також необхідно визначитися із замовником проєкту – комунальне підприємство.

Крім того, наразі у керівництва обласної державної адміністрації не має точних даних про кількість внутрішньо-переміщених осіб на території Херсонської області і немає відповіді чи буде попит на цю житлову площу. А також, чи будуть люди забезпеченні наявністю робочих місць у Генічеському районі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *