Вівторок, 20 КвітняПерший регіональний
Shadow

У Генічеську відбудеться шоу регат

031209-N-3503-003
Catania, Sicily (Dec. 9, 2003) — The U.S. Sailing team jockeys for position and tries to find the best wind in the 6th race of the 3rd World Military Games Sailing Competition. The Military World Games consists of 86 participating countries and are designed to promote “Peace through Sports.Ó U.S Navy photo by Photographer’s Mate 3rd Class Brian P. Smarr. (RELEASED).

Цього літа, з 5 по 6 червня, у Генічеську відбудеться фестиваль “Азовська регата”. Заплив здійснюватиметься у акваторії протоці Тонка у Генічеську. 

Це не регата, в класичному її розумінні, тому манірних вітрильних яхт ви тут навряд чи побачите. Однак гості фестивалю зможуть побачити запеклу та яскраву боротьбу учасників змагань на саморобних плавзасобах.

“Азовська регата” не вимагає від учасників фестивалю швидкого подолання дистанції, оскільки тут головніше креативний підхід до виготовлення плавзасобу та вибору назви своєї команди. 

Ба більше, крім основної програми заходу, також передбачені дитячі майданчики, конкурсні програми, зони фуд-кортів та драйвова вечірка. Тому нудьгувати на фестивалі просто не буде часу!

До участі запрошують команди зі всієї України. Зареєструватися можна за посиланням або за контактними номерами: +380681540434, +380669477171, +380509130253, Email: namore.vse@gmail.com.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *