Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

У Голій Пристані фестиваль «Купальські зорі» перенесли на наступний рік

Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості «Купальські зорі», який щорічно, починаючи з 2003 року, проводили у Голій Пристані в першу суботу липня, 2020-го скасували. Його перенесли на наступний рік. Таке рішення прийнято організаторами через подовження дії карантинних заходів до 22 червня.

Це робиться, задля безпеки учасників фестивалю, адже кожен рік у заході беруть участь більш ніж 150 різножанрових колективів та близько 20 тис. гостей,- повідомляє Голопристанська міська рада на офіційному сайті.

“Особисто для мене рішення про відміну фестивалю – важке, оскільки для мене, як і для багатьох членів нашої команди, цей фестиваль уже «традиція». Але зараз час ще одного випробування для нашого народу. І ми не можемо наражати людей на небезпеку, як і не можемо перенести фестиваль на інший період цього року. Але я вірю в краще. У нас буде ще не одне літо, де ми зберемось знову всією родиною біля Купальської ватри, а зараз ми мусимо побороти недугу”, – відзначив керівник оргомітету фестивалю Олександр Бабич.

Останній місяць організатори фестивалю не втрачали надії та працювали над створенням програми, розглядали різні варіанти виходу з кризи та вірили, що буде можливість зустрітись з шанувальниками та учасниками фестивалю цього літа. Проте, зважаючи на ріщення Кабміну подовжити карантин, і на те, що не всіх регіонах він послаблений із 22 травня, організатори “Купальських зорь” дійшли висновку, що перенесення фестивалю– єдине вірне рішення в цій ситуації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *