Неділя, 19 ВересняПерший регіональний
Shadow

У Голій Пристані відбувся фестиваль «Український кавун – солодке диво»

фестиваль

21 серпня у м. Гола Пристань відбувся ХVІІІ Всеукраїнський фестиваль «Український кавун – солодке диво».

На захід завітав голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко, перший заступник голови – керівник виконавчого апарату Юрій Соболевський та депутат обласної ради Олександр Книга.

«Сподіваюсь, що сьогоднішній фестиваль дасть черговий поштовх для розвитку Півдня України», – відзначив Олександр Самойленко та подякував організаторам за підтримку та популяризацію місцевого продукту.

У рамках заходу на гостей чекали цікаві розваги та майстер-класи, в тому числі майстер-клас з різьблення на кавунах, виставка кавун-карвінга. І, звичайно ж, дегустація найрізноманітніших сортів смугастого від виробників з усієї Херсонщини.

Традиційно на фестивалі визначили найбільший кавун, вага якого у цьому році становить 37,7 кг. Обрали і найбільшу диню, яка заважила 7,1 кг.

«На кавунове дійство я завітав разом зі своєю родиною. І ми приємно вражені побаченим. У вас дуже крута громада і професійний керівник!», – наголосив Юрій Соболевський та побажав усім добробуту, здоров’я, а фестивалю – рекордних кавунів.

Сьогоднішній кавуновий фестиваль вкотре довів, що традиційним центром виробництва баштанних культур є саме Херсонська область.

Довідка. Фестиваль заснований у 2003 році і з того часу формує власну історію, яка вийшла далеко за межі Херсонщини. У Голій Пристані навіть встановили монумент Кавуну – бетонний кавун із відрізаною скибкою заввишки 1,75 метра і завширшки 1,20 метра.

Пресслужба Херсонської обласної ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *