Понеділок, 16 ТравняПерший регіональний
Shadow

У Голопристанському районі шукатимуть терористів

У період з 27-29 серпня під егідою Координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Херсонській області на території регіону розпочнуться планові антитерористичні навчання. Через це у Голопристанському районі буде змінено рівень терористичної загрози з «жовтий» на «червоний».

На період проведення навчань на окремих територіях регіону можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборона руху автотранспорту і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.
Служба безпеки України просить жителів і гостей регіону із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

У випадку виявлення підозрілих осіб або предметів, отримання інформації про наміри здійснення терористичної, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності звертатися до Управління СБУ в Херсонській області за телефонними номерами: (0552)42-21-29, 097-131-24-71, e-mail: usbu_hes@ssu.gov.ua або за номером 102.

За матеріалами прес-служби управління СБУ в Херсонській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.