Вівторок, 18 ТравняПерший регіональний
Shadow

У Горностаївському районі діють псевдоподатківці


Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі попереджає платників податків про активізацію шахраїв у Горностаївському районі.

Шахраї працюють за такою схемою: з телефонного номера 095-635-70-01 до платника телефонує особа, яка представляється начальником Горностаївської ДПІ та просить позичити «до п’ятниці» певну суму коштів (у
конкретному випадку – 8 тисяч гривень). Кошти необхідно перерахувати на картковий рахунок, що належить нібито співробітнику Горностаївської ДПІ Ільїній Олександрі Олександрівні. Звісно ж, співробітника з такими прізвищем ім’ям та по батькові немає не в Горностаївській ДПІ, ні в Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Також шахраї можуть вимагати кошти за нібито сприяння з боку органів Державної податкової служби у вирішенні будь-яких питань, уточнення податкової інформації про підприємство, надання інформації стосовно видів діяльності, господарських зв’язків та інше.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі закликає платників податків не піддаватись на провокації шахраїв. При отриманні подібних пропозицій звертатись із заявами до підрозділів Національної поліції.

Довідково: на субсайті Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за посиланням знаходиться форма для подання повідомлення про можливі факти вчинення працівниками органів державної податкової служби корупційних або повязаних з корупцією правопорушень.

Пресслужба Головного управління ДПС у
Херсонській області, Автономній Республіці
Крим та м. Севастополі

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *