Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

У ХДУ відбувся медійний заплив

 
Вчора, 25 червня, на базі басейну Херсонського державного університету відбувся перший за всю історію херсонської журналістики реальний заплив…
 
Тепер в басейні найбільшого вишу Півдня України зародилася нова традиція – Турнір з плавання для представників національних та регіональних медіа.
 

До медійного запливу долучилися також і журналісти “Першого регіонального”. 

– Інформаційні війни, стрімкий розвиток технологій поставили медійну сферу перед безліччю нових викликів. І це вимагає від людини, що присвятила себе журналістиці, тримати в тонусі не лише інтелект, а й м’язи. Це, звичайно, жарт. Але сила і витривалість ще нікому не завадили.
 
Тож ми сьогодні дізнавалися, чи вміють «акули пера» так само добре триматися на воді, як і в морі інформації, де їм немає рівних. Ми дуже сподіваємося, що турнір припаде до душі всім і стане ще однією доброю традицією нашого університету, –прокоментував ректор ХДУ Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.
 

Басейн ХДУ давно став популярним місцем проведення дозвілля не лише для студентів вишу, ліцеїстів, спортсменів та освітян, а й для всіх мешканців Херсона. З моменту відкриття тут регулярно проводяться різноманітні чемпіонати, турніри, першості як регіонального, так і всеукраїнського рівня. Технічні характеристики басейну це дозволяють.
 
На постійній основі на базі басейну працює Школа спортивного плавання, яку відвідують понад 200 дітей віком від 7 років і старші. Двері закладу завжди відкриті для дітей з особливими потребами. Так, щонеділі 12 «сонячних» дітей під наглядом досвідчених тренерів тут вчаться не тільки впевнено триматися на воді, а й жити у соціумі.
 
Загалом понад 300 херсонців і жителів області сьогодні є власниками абонементів і відвідують басейн на постійній основі. До речі, після послаблення карантину вже близько 50 відсотків постійних відвідувачів відновили свої регулярні заняття з плавання.
 

 
Прес-центр ХДУ
Фото Олександр Корняков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *