Вівторок, 18 ТравняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні будівництво першої черги шляхопроводу буде завершено до Дня Незалежності України

Будівництво першої черги шляхопроводу по проспекту Адмірала Сенявіна та вулиці Залаегерсег, який з’єднає два найбільших мікрорайони Херсона, – ХБК і Таврійський, буде завершено до Дня Незалежності України. Про це під час візиту на будмайданчик шляхопроводу заявив голова облдержадміністрації Сергій Козир. 

Разом із очільником області на шляхопроводі побував генеральний директор ДК “Укроборонпром” Юрій Гусєв та народні депутати України: Давид Арахамія, Олександр Завітневич та Володимир Іванов.

Як зазначив Юрій Гусєв, питання будівництва шляхопроводу у Херсоні тримає на контролі особисто Президент країни Володимир Зеленський: “Рік тому, коли я ще очолював Херсонську облдержадміністрацію, я обіцяв Президенту України і всім жителям Херсонщини, що перша черга мостопереходу  буде завершена у травні 2021 року. На жаль, через певні обставини, які змусили зупиняти будівництво, зробити цього не вийде. Проте запевняю, ми будемо робити все, що у наших можливостях, аби шляхопровід працював».

Шляхопровід “ХБК – Таврійський” – один із найважливіших інфраструктурних об’єктів для Херсонської області, на цьому наголосив голова Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир, який запевнив, вже на 30 річницю Незалежності України першу чергу мостопереходу буде завершено. 

“Потреба у зведенні цього об’єкта постала багато років тому, тому наша спільна мета, у найкоротший термін завершити всі роботи. Шляхопровід входить до переліку  національної програми Президента “Велике будівництво”, також на рівні Уряду розглядається питання про виділення додаткових коштів, які дозволять завершити будівництво. Запевняю, мостопереходу у Херсоні  – бути!” – запевнив Сергій Козир.

Також він детальніше розповів про об’єктивні причини, які завадили завершити будівництво до 1 травня, – це коригування проєкту з використанням більш сучасних рішень, надходження коштів та проведення тендеру, а також несприятливі погодні умови. 

Окрім того, якщо депутати Верховної Ради підтримають додаткове виділення коштів в сумі близько 350 млн грн, це дасть змогу розпочати спорудження другої полоси з‘їзду вже найближчим часом. Для наочності це зобразили на інфографіці: 

Зеленим кольором зображено першу чергу шляхопроводу, будівництво та запуск якої завершать до середини серпня. Якщо надійде додаткове фінансування, планується забезпечення двостороннього руху шляхопроводом (ділянка, позначена на слайді червоним кольором). Друга та третя черга (а слайді це синій та жовтий кольори) – це додаткова дорожня розв’язка, яка зробить пересування автомобілів шляхопроводом більш зручнішим. 

Забезпечити всіляку підтримку у завершені будівництва шляхопроводу пообіцяли і народні депутати.  

“Ми повністю підтримуємо ініціативу Президента, адже не один десяток років люди чекають, коли цей об’єкт стане реальністю. Це дійсно доленосне рішення, яке треба зробити, для того, щоб херсонці відчули, що в країні є зміни”, – розповів Давид Арахамія.

Нагадуємо, за ходом будівництва може спостерігати кожен житель області в онлайн-режимі за посиланням.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *