Субота, 18 ВересняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні через можливий вибух 35 квартир багатоповерхівки залишилися без газу

Як повідомляє прес-служба Херсонгазу, під час роботи  контролер виявила  в одному з під’їздів будинку, що по вул. 200 років Херсона 7, загазованість, яка була спричинена витоком газу на  кількох  різьбових з’єднаннях стоякових кранів. Це могло призвести до аварійної ситуації із непередбачуваними наслідками.

Аварійною бригадою витоки  газу локалізовано. Наразі голова  ОСББ  має  негайно  звернутися до  сервісної служби  АТ  Херсонгаз  для замовлення    виконання  ремонтних робіт і забезпечити одночасну присутність власників 35 тимчасово відключених від газопостачання   квартир. Повідомити  про це  можна  аварійну службу  104  для  пуску газу  і надання доступу до  кожного приміщення та кожного  газового приладу.

Гарантією  безпечного  використання  газу у побуті було  і є  своєчасне та регулярне  технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж загального користування, яка має  бути  забезпечене   власниками, управителем  будинку,  керуючою  компанією. 
Нагадуємо, що  відповідно  до   Закону  України   « Про житлово-комунальні послуги” (п.3 ч.1 ст.14 ) та  ПБСГ ( пункт 5.4 розділу V) технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання житлових і громадських будівель, комунально-побутових об’єктів невиробничого характеру здійснюється  на договірних засадах. До будинків та споруд, не забезпечених договорами про обслуговування    внутрішньобудинкових мереж   не може бути   надано розподіл газу ( ПБСГ  ( пункт 5.7 розділу V).

Звертаємо  увагу   голови   ОСББ “Велика сімка”  скоріше укласти  договори на  технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж.
Не  дивлячись на складні обставини  та карантинні заходи,   товариство  Херсонгаз продовжує  транспортування    природного газу,  проводить    контрольні  заходи    із запобігання аварійних ситуацій  та  технічний огляд     газотранспортної мережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *