Вівторок, 26 СічняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні чоловік вигнав ночувати у під’їзді співмешканку та її 12-річного сина

Після сімейного конфлікту зі співмешканцем жінка опинилася на вулиці разом з 12-річним сином. В Херсоні вони не мають родичів або друзів, які могли б їх прихистити. Тож постраждалі звернулися по допомогу в поліцію.

У ситуації розбиралися працівники мобільної групи реагування на факти домашнього насильства ГУНП. 43-річна жінка розповіла, що переїхала в Херсон разом з сином із іншої області кілька років тому. Проживала у квартирі 47-річного співмешканця. Після серйозного сімейного конфлікту чоловік вигнав жінку та її сина з дому на вулицю. Він сказав, що більше не хоче їх бачити у себе. Роботи потерпіла не має і подітись їй нікуди. Ніч жінка з сином провели у під’їзді, а вранці вирішили звернутися по допомогу.

Після обстеження в лікарні жінку з дитиною помістили у Кризовий центр для постраждалих від домашнього насильства. У відношенні чоловіка, який вчинив економічне насильство, складено адміністративний протокол за ст.173-2 «Вчинення домашнього насильства» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *