П’ятниця, 21 СічняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні «чортове колесо» визнали аварійним

чортове колесо

Небезпечними для людей можуть виявитися прогулянки на «чортовому колесі», що розташоване в парку «Херсонська фортеця». Про це повідомив директор КП «Гарантія» Ігор Семенчев.

«Ми звернулися до сертифікованих експертів, які зробили акт-обстеження технічного стану оглядового колеса. Виїхавши на місце 29 грудня 2021 року, комісія прийшла висновків, що об’єкт знаходиться в аварійному стані. На колесі виявили корозію, через яку можливі відриви металевих частин конструкції. Це може призвести до травмування людей, а також до падіння всієї конструкції взагалі», – розповів Ігор Семенчев.

Ігор Семенчев

За його словами, комісія вирішила, що доцільно демонтувати аварійне колесо та звести нове.

«Все має бути згідно з законом. Якщо об’єкт потребує демонтажу – потрібно демонтувати. Я думаю, що згодом міська рада посприяє виділенню коштів для зведення нового, безпечного для містян колеса, яке розташують в іншому місці», – зазначив Ігор Семенчев.

Директор КП також додав, що після отримання експертизи, 30 грудня 2021 року, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого присутні також підтримали рішення демонтувати оглядове колесо.

КП «Гарантія» вже звернулося до держпідприємства «Укрдержбудекспертиза» щодо експертної оцінки демонтажу колеса. За їхніми підрахунками вартість даних робіт міському бюджету обійдеться у понад 400 тис грн. Хто саме буде працювати над демонтажем, визначать по завершенню аукціону, який вже оголосили. Останній день подання тендерних пропозицій 21 січня 2022 року. Стартова ціна – понад 413 тис грн.

Довідома, оглядове колесо було встановлено у Херсоні ще в 60-х роках минулого століття.

На території міського парку «Херсонська фортеця» будуть зводити “Урбан-парк”, відповідно до програм президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» та «Здорова Україна». Таке рішення підтримав виконком міської ради, 15 грудня 2021 року.

рішення

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *