Вівторок, 2 БерезняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні дітям з інвалідністю дарують зір


У Херсоні діти отримують можливість на власні очі бачити світ завдяки соціальному проєкту “Роздивись мить”, ініційований керівництвом мережі оптик та офтальмологічних центрів “Treviso” у партнерстві з Фондом громади Херсона “Захист”.

Фахівці “Treviso” щомісяця надають двом учням Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Херсонської обласної ради кваліфіковану консультацію дитячого лікаря офтальмолога, після чого виготовляють окуляри або надають апаратне лікування (на вибір). Сума допомоги, яка виділяється на одну дитину, становить 1800 гривень.

Сьогодні можливість повноцінно бачити кожну мить свого життя отримали 15-річний Данилко та 6-річна Каринка. Хлопчик з родини переселенців, зараз навчається у 9 класі, має інвалідність та складні порушення розвитку. А Каринка – з багатодітної та малозабезпеченої, ще й неповної сім’ї, навчається у дошкільному відділення і також має інвалідність.

За словами керівниці Фонда громади Херсона “Захист” Лариси Польської, даний проєкт розпочали у вересні 2020 року. За цей період вдалося подарувати зір трьом дітям.

«Цей проєкт триватиме до кінця поточно року точно. Далі ми продовжимо цю благодійну діяльність, адже маємо на меті подарувати можливість бачити й іншим діткам. Плануємо працювати й з іншими соціальними установами, де навчаються соціально не захищенні діти», – розповіла Лариса Польська.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш Telegram канал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *