П’ятниця, 15 СічняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні два нових випадки захворювання на коронавірус

Сьогодні, 3 квітня 2020 року, перший заступник Херсонського міського голови Ігор Козаков повідомив про два нових зареєстрованих випадки захворювання на коронавірус у місті Херосоні. За його словами, це дві жінки, які проживають у мікрорайоні Житлоселище та Шуменський. Відомо, що одна з жінок – мати хворого коронавірусом жителя Шуменського мікрорайону.

Наразі вони госпіталізовані, а члени їх родин відправлені на обсервацію. У будинках, де мешкали хворі проводиться відповідна дезінфекція.

Ігор Козаков:

«Найближчим часом ми зробимо більш жорсткі карантинні заходи, які будуть реалізовані в нашому місті. Насамперед, вони стосуються роботи громадського транспорту, контролю за дотримнням санітарних норм в закладах, яким не заборонено працювати, контроль за дотриманням самоізоляції херсонців, заборони відвідування парків, скверів , спортивних та дитячих майданчиків, а також зон відпочинку. Наголошую, посилення карантинних заходів – єдина можливість пройти пік епідемії без великих навантажень системи охорони здоров’я, що допоможе зберегти людські життя».

Залишайтеся вдома, бережіть себе та оточуючих!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *