Четвер, 20 СічняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні двоє літніх людей захворіли на коронавірус

Станом на 21 квітня 2020 року за весь час боротьби з поширенням короновірусу в Херсонській області вже зафіксовано 72 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. З яких: 1 летальний випадок в Олешківському районі, і 10 людей повністю одужали. Про це повідомив голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв

4 особи одужали протягом останньої доби. Всі перебували на самоізоляції під постійним медико-санітарним наглядом. Вони контактували із раніше виявленими хворими на COVID-19.

🔹2 особи з Олешківського району, 1 з яких медичний працівник;
🔹2 особи з Херсону, серед яких 1 дитина.

Впродовж останньої доби виявлено 2 нових випадки у місті Херсон:

🔸жінка 66 років;
🔸чоловік 75 років.

Хворі вже знаходились у стаціонарах медичних закладів Херсонщини з діагнозом пневмонія. Їх було додатково обстежено методом ПЛР, завдяки чому і вдалось виявити коронавірус. Зараз стан пацієнтів важкий. Їх було госпіталізовано до Херсонської обласної інфекційної лікарні. Вони отримують кисень, підключення до апарату ШВЛ не потребують.

Наразі встановлюється коло контактних осіб та медичних працівників для проведення ПЛР досліджень.

Крім того, хворих на ГРВІ із середнім та тяжким перебігом хвороби буде обстежено на COVID-19 методом ПЛР. Таке рішення було прийнято на засіданні ТЕБ та НС 21 квітня 2020 року. Особливу увагу буде приділено хворим на ГРВІ, які належать до наступних груп ризику: хворі на цукровий діабет, онкохворі, люди похилого віку, люди із серцево-судинними захворюваннями, з хронічною бронхолегеневою патологією, з аутоімунними та імуносупресивними захворюваннями.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *