П’ятниця, 1 БерезняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні ковідні лікарні заповненні на 95%

Із сьогоднішнього дня, 15 жовтня 2021 року, на території Херсонщини та Херсонської міської територіальної громади зокрема набрали чинності обмеження «червного» рівня епідемічної небезпеки поширення СOVID-19.

В.о.заступника міського голови Роман Головня на пресконференції стосовно ситуації із коронавірусом у місті зазначив:

Із самого ранку ми моніторимо питання дотримання карантинних вимог – у Херсоні наразі працює 12 протиковідних патрулів. У цьому напрямку посилено працюють також правоохоронні органи.

За словами Романа Головні, ситуація із СOVID-19 у місті серйозна – лікарні, що визначені опорними для боротьби з коронавірусною хворобою, заповнені більш, ніж на 95%.

Сьогодні людей госпіталізують уже до лікарень, які знаходяться поряд із Херсоном – до Білозерської районної лікарні зокрема. Що стосується кисню, то питання із його поставкою вирішено – ми відкрили склад кисню, – зазначив в.о. заступника міського голови.

Стосовно роботи громадського транспорту, Роман Головня підкреслив, що на маршрути міста вийшли і тролейбуси, і автобуси у повному складі.

Нагадуємо,  що перевезення пасажирів здійснюється тільки на сидячих місцях і за умови дотримання усіх протиепідемічних заходів. 

Загальними правилами карантинних обмежень червоної зони забороняється:

  • робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос,
  • робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо,
  • робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,
  • робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,
  • проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,
  • робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

Обмеження червоного рівня не будуть застосовуватися за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів), працівників та організаторів масових заходів, у тому числі релігійних, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, розважальних закладів, ТРЦ, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів та басейнів “зеленого” COVID-сертифікату.  У “жовтому” сертифікаті міститься інформація про перше щеплення, у “зеленому” – про повний курс.

У “червоній” зоні дозволяється робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів. У громадських місцях обов’язкове носіння маски та дотримання дистанції в 1,5 м. У громадському транспорті займаються лише пасажирські місця.

Пресслужба Херсонської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *