Субота, 27 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

У Херсоні люди не можуть позбутися аварійних дерев

Купи сміття та височенні аварійні дерева, які однієї «прекрасної» митті можуть звалитися просто на голову – саме так виглядає прибудинкова територія біля багатоквартирних житлових будинків у Херсоні по вул. Іллі Куліка 133-в.

Як розповіли місцеві жителі журналістам «Першого регіонального», стосовно знесення небезпечних дерев-велетнів, вони вирішили звернутися до Департаменту житлово-комунального господарства Херсонської міської ради.

Звідти їм надійшла відповідь, що дійсно, за оцінкою експертів, три дерева на прилеглій території мають ознаки аварійності та потребують знесення.

Ці зеленні насадження ростуть тут з 70-х років минулого століття. Так, 18-метровій тополі вже орієнтовно років 50, а двом 17-метровим кленам – 35.

В Департаменті зазначили, що згідно з законом, відповідальними за утримання в належному стані території є виконавці відповідних послуг за договором, а в разі його відсутності – балансоутримувачі об’єктів житлової забудови. Тобто зносити небезпечні дерева мають самі мешканці квартир разом із власниками стоматологічної поліклініки, яка до речі, також розміщена на цій території, та спільними зусиллями з ТОВ керуючою компанією «Альянс», яка обслуговує багатоквартирні будинки (замість комунальних ЖЕКів).

Прибрати аварійні дерева за власні кошти херсонці не мають можливості, адже більшість місцевих жителів – пенсіонери та малозабезпечені люди.

Мешканці будинку сподіваються, що депутат Херсонської міської ради Оксана Матусевич, яка відповідальна за цей округ, і яка неодноразово допомагала у вирішенні нагальних питань, не забуде про них у передвиборчій метушні, і посприяє у вирішенні проблеми та вбереже людей від небезпечних дерев.

Хочете отримувати найважливіші новини в Telegram? Підписуйтеся на наш канал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *