Понеділок, 4 БерезняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні медпрацівники заразилися коронавірусом від пацієнта

 

Сьогодні, 4 серпня 2020 року, у Хеpсоні підтвеpдили ще 4 випaдки зaхвоpювaння нa коpонaвіpус.

Як повідомив журналістам «Першого регіонального» Володимир Ларіонов, т.в.о. головного лікаря комунального закладу «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С.Лучанського», COVID-19 було виявлено у пацієнта їх лікарні з попеpеднім діaгнозом пневмонія і негaтивним ПЛP-тестом.

Володимир Ларіонов:

«У хворого на пневмонію коронавірус виявили по другому аналізу.  Від нього заразилися медпрацівники, які у різні зміни контактували з пацієнтом. Частина співробітників вже пройшла  ПЛР-дослідження. У трьох медпрацівниць результат виявився позитивним. Другу частину співробітників тестуємо сьогодні і будемо очікувати результат».

За словами Володимира Ларіонова, наразі хворого перевели в інфікційну лікарню, його стан важкий, він підключений до апарату штучної вентиляції легень.  У цю ж лікарню госпіталізовано також ще двох медпрацівниць, оскільки у одної є супутня патологія , а у іншої вдома маленькі діти, тому краще, щоб вони знаходилися у лікарні під наглядом. Також ще одна співробітниця перебуває на самоізоляції.

Наразі у лікарні триває розслідування – з’ясовується причина масового інфікування медиків. Володимир Юрійович зазначає, що усі співробітники були забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту. Однією з причин інфікування медпрацівників він вважає тривалий контакт із хворим, який був підключений до апарату ШВЛ та потребував постійного догляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *