Четвер, 23 ВересняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні Міжнародний день театру святкували в онлайн-режимі 

У Херсоні Міжнародний день театру, який щорічно відзначається 27 березня, цього року відбувся у новому форматі.

У Херсонському обласному театру імені Миколи Куліша вирішили не розлучатися з улюбленим глядачем навіть попри пандемію коронавірусної інфекції. Оскільки дистанції потрібно дотримуватися, директор театру Олександр Книга привітав усіх зі святом в онлайн-режимі.

Олександр Книга:

“Дорогі глядачі! Ми завжди наголошували на тому, що театр не може існувати без вас. Ви і наші дорогі гості, і наші найважливіші критики водночас. Ви приходите в театр, щоб побачити нас, а ми щоразу сумлінно готуємось до цієї зустрічі. Дарувати вам відчуття свята – наша найважливіша місія, яку ми сумлінно виконували із року в рік! Тому сьогодні ми вітаємо усіх із чудовим святом – Міжнародним днем театру! Ми аплодуємо вам і сподіваємось на найближчу зустріч! Бережіть себе і до зустрічі на Театральній у повному складі!”

У театрі до цього свята готували виставу “Дванадцята ніч, або що захочете”, але через карантині заходи вимушені були перенести прем’єру на червень.

Олександр Книга:

“Наразі ми говоримо про те, щоб не закривати театральний сезон, а продовжувати працювати влітку, щоб відпрацювати ті вистави, які вимушені були перенести. Під час карантину робота у театрі продовжується, і ми плануємо провести 22 Мельпомену Таврії 22 травня 2020 року. Вона буде тривати лише три дні і буде лише український контент. А другу частину Мельпомени ми хочемо перенести на 10 вересня 2020 року і вже тоді плануємо, що до нас завітають іноземні театри”.

Також Олександр Книга зізнається, що незвично вперше за 30 років служіння в театрі, бачити абсолютно порожню глядацьку залу. Проте, за його словами, все одно відчувається енергетика тих людей, які зовсім нещодавно заповнювали цю залу, залишаючи тут частину свого тепла і шквал аплодисментів.

Церемонія нагородження кращих акторів, режисерів, художників також відбулася в форматі прямої трансляції в соціальних мережах.

Преможці головних премій:

Катерина Чобітько 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *