Середа, 6 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні можна побачити «повітряні» замки, динозавра та Дон Кіхота

Опинившись у Херсоні на перехресті вулиць Гетьмана Сагайдачного та Канатної потрапляєш наче в інший світ, адже порівняно з іншими вулицями нашого міста, ця виглядає дійсно по-європейськи. Нова тротуарна доріжка, алея дерев та по-справжньому казковий дитячий садок №14 з яскраво розмальованим фасадом. Замість сірих стін на ньому створили «повітряні» замки та незвичних звірів, деякі з малюнків виконані у техніці 3-D. Ретельно підібрали сюжет і кольорову палітру херсонські художниці – Ольга Сівцева та Галина Гончарова. Створювали казку спеціально акриловими фарбами для фасаду, які стійкі до перепадів температури та дощу.

Наталя Євгенівна, вихователь дитячого садка №14: «В Херсоні багато старих будівель, і наш садок раніше також не відрізнявся від інших. Але минулого року вперше за 70 років у дошкільному навчальному закладі здійснили капітальний ремонт: відремонтували дах, встановили вуличні ліхтарі, нові сходи та пандус для людей з інвалідністю. Відремонтували і фасад дитячого садочка. Такі зміни відбулися за допомогою меценатів».

Крім того, біля дитячого садочка «завелися» незвичайні звірі. Винахідник з Білозерки Сергій Демченко зі старих автозапчастин створив скульптуру залізного тираннозавра в стилі стімпанк. Компанію тиранозавру складають птиці, ящірка та жук, які повзуть по дереву.

Зустріти на цій вулиці можна ще одного незвичного персонажа. Тут встановили статую відомого героя – Дон Кіхота. Герой твору Сервантеса виконаний майже в натуральну величину.

        

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *