Неділя, 3 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні на 13 років засудили вбивцю вчительки хореографії

У листопаді 2015 року стався напад на жінку в під’їзді її багатоповерхового будинку в спальному районі міста. Після жорстокого побиття та пограбування, жінка три доби пролежала у комі, врятувати їй життя медики не змогли.

Жертвою стала Ганна Михайленко – вчитель хореографії Таврійського ліцею мистецтв. Створений нею дитячий колектив “Ізюминка” відомий і в Україні, і за її межами. Учні Ганни Сергіївни з усіх фестивалів повертаються з призовими місцями. Чимало її випускників стали викладачами хореографії.

Колеги кажуть, вона дуже любила своїх учнів і була віддана своїй справі. Тепер без улюбленого вчителя залишилося понад півсотні учнів Ганни Сергіївни.

Злочинцем виявився 35-річний річний чоловік, на рахунку якого декілька епізодів пограбувань літніх жінок міста Херсона.

Також однією із жертв грабіжника стала 82-річна жінка, під час пограбування якої зловмисник завдав жертві ударів ногою та забрав 85 грн.

Під час вчинення злочинів обвинувачений користувався беззахисністю жінок, а також застосовував до них фізичну силу.

Наразі вироком Херсонського міського суду чоловіка визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.121, ч.2 ст.186, ч.2 ст.187, ч.4 ст.187 КК України, та призначено покарання у вигляді 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *