П’ятниця, 1 БерезняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні на каналізаційному колекторі сталась аварія

водоканал

Працівники Херсонського міського водоканалу проводять ремонтні роботи на території каналізаційного колектору №16 на вул. Покришева, де внаслідок негоди двічі провалився грунт.

Як повідомляє Херсонський водоканал, 5 липня 2021 року, після опадів сталося руйнування труб каналізаційного колектору №16 на території КНС-5 (вул.Покришева,20), що призвело до провалу грунту, замулення колектора, припинення руху стоків, гідравлічного підпору та часткового виливу стоків на поверхню. 6 липня виник новий провал на колекторі на цій ділянці.

Працівники міського комунального підприємства приступили до розробки грунту для ліквідації гідравлічного підпору, дезінфекції місць розливу стоків, монтування системи для тимчасового перекачування стічних вод в обхід пошкодженої ділянки.
 
водоканал
 
За попередніми розрахунками, для локалізації аварійної ситуації необхідно замінити ділянку колектора загальною довжиною 37 м. Будуть залучати спеціалізовану організацію з досвідом виконання ремонтних робіт на каналізаційних колекторах великого діаметру та великої глибини залягання.
 
Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *