Понеділок, 16 ТравняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні на пішохідному переході встановили світлодіодне освітлення

світлодіодні пішоходи

На пішохідному переході Суворова-Ушакова встановили наземне світлодіодне освітлення, яке змінює колір відповідно до сигналу світлофора. Якщо водіям «горить» зелений – LED-смужка для пішоходів має червоний колір, жовтим світить одночасно зі світлофором, коли ж світлофор автівкам дає вказівку стояти, світлодіод для пішоходів перемикається на зелений.

«У багатьох містах України почали впроваджувати нові технології для покращення, – особливо темної пори доби, – безпеки пішоходів. Ми вирішили спробувати й встановити у Херсоні для пішоходів світлодіодну наземну смужку. Локацією для пілоту обрали саме пішохідний перехід Суворова-Ушакова, оскільки Суворова – головна пішохідна вулиця нашого міста», – пояснює начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку ХМР Марина Віркун.

Роботи з реалізації пілотного проєкту почались наприкінці 2021 року, закінчилися у січні 2022 року. Оголошувати тендер не потрібно було, адже сума проєкту не перевищувала 49 тис. грн. Результатом роботи нової системи в управлінні задоволені, тож такі LED-смужки надалі встановлюватимуть при капітальному ремонті вулиць та заміні світлофорних об’єктів.

Пресслужба Херсонської міської ради

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.