Неділя, 3 БерезняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні на вулиці Суворова встановлять перголи

Сьогодні, 26 березня 2021 року, в Херсоні у бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулася масштабна презентація проєкту громадського простору та безпечного середовища по вулиці Суворова. За задумом на прогулянковій вулиці, що є візитівкою Херсона, мають з’явитися зручні та сучасні місця відпочинку для дорослих та дітей.
На презентації були присутні керівництво обласної та міської влади, депутатський корпус, керівництво ГУНП в Херсонській області, патрульної поліції та громадські організації. Про переваги проекту присутнім розповіли архітектори, які спеціально приїхали з міста Київ.
 
 
Як зазначив очільник поліції Херсонщини Олександр Прокудін, безпека в місті – це не лише наявність поліції та відеоспостереження. А це вулиця з активним життям, де якомога більше людей можуть вільно пересуватися, з розвиненою інфраструктурою, де є майданчики для дітей та місця відпочинку для дорослих. Незабаром цей публічний простір поліція обладнає камерами відеоспостереження і він буде під пильним наглядом правоохоронців.
Поліція завжди підтримує проекти розвитку громад у сфері безпеки. Цього разу ми долучилися до створення безпечного середовища по вулиці Суворова. Я радий, що незабаром у нашому місті з’явиться публічний простір для проведення цікавого дозвілля дітей і дорослих. Це наш спільний інтерес і спільна відповідальність, – сказав начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Олександр Прокудін.
Цей проєкт має довести, що безпечне середовище можна створити лише там, де існує бажання, згуртованість громадян, довіра та комунікація. Проєкт по вулиці Суворова має стати прикладом успішної взаємодії громади міста, поліції та місцевої влади.
 
 
Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *