Субота, 18 ВересняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні нагородили переможців Всеукраїнського чемпіонату Національної поліції з практичної стрільби

В Херсоні нагородили переможців та призерів Всеукраїнського чемпіонату Національної поліції з практичної стрільби. Турнір під гаслом «Потужність-Швидкість-Влучність» відбувся на сучасному полігоні поліцейських Херсонщини уже другий рік поспіль та об’єднав найкращих і найвлучніших спортсменів. Цього року у чемпіонаті взяла участь рекордна кількість учасників – понад 100 найкращих спортсменів-стрільців у складі 27 поліцейських команд з усіх областей України, Департаментів патрульної поліції та поліції охорони.

Спостерігаючи за змаганнями, керівник поліції Херсонщини Олександр Прокудін зазначив: «Подібні заходи не лише покращують якість вогневої підготовки поліцейських, рівень якої і так достатньо високий, але і виробляють важливі вміння працювати в команді, прагнути до високого результату спільними зусиллями. А це необхідно для якісного виконання службових завдань та поліцейських спецоперацій».

На вогневі рубежі сьогодні виходили чемпіони й призери всеукраїнських та міжнародних змагань, майстри спорту міжнародного класу з кульової стрільби. Вони змагалися у шести видах вправ. На полігоні організатори змагань змоделювали для учасників різні ситуації застосування вогнепальної зброї, в яких поліцейські продемонстрували свою майстерність. Вправи виконувалися з різних положень для стрільби з місця і в русі. Також у кожній вправі були зімітовані умови, в яких чисто теоретично може потрапити правоохоронець. Усі спортсмени на максимумі виконали заявлені шість обов’язкових вправ, які відрізнялися рівнями складності, кількістю мішеней і числом мінімальних пострілів. Особлива увага при веденні стрільби приділялася забезпеченню вимог безпеки.

Олександр Прокудін зазначив, що метою проведення чемпіонату є, в першу чергу, виявлення найсильніших спортсменів. Також це стало перевіркою навичок, витривалості і характеру кожного з претендентів на перемогу. Учасники впоралися з усіма випробуваннями, продемонструвавши високі результати в стрільбі і вміння орієнтуватися в складній обстановці. Вправи виконувалися максимально швидко, точно і на одному диханні.

Переможцям та призерам змагань вручили кубки, медалі та грамоти. У напруженій спортивній боротьбі золоту першість з великим відривом від суперників та омріяний кубок виборола, як і минулого року, команда Департаменту поліції охорони. Срібними призерами чемпіонату заслужено стала команда Головного управління Національної поліції в Херсонській області. Третє почесне місце посіла команда Головного управління Національної поліції в Київській області.

Приємною несподіванкою стало відзначення єдиної жінки – учасниці чемпіонату. Вона на рівних змагалася з колегами-чоловіками та успішно виконала усі вправи. Голова Херсонської обласної організації профспілки атестованих працівників ОВС Олександр Кузнєцов за жагу до перемоги вручив поліцейській цінний подарунок.

В особистому заліку теж відзначили найвлучніших. За виконання усіх вправ найкращий результат продемонстрував Сергій Ільічьов з команди Київської області, другим став Олексій Дуденко з Департаменту поліції охорони, бронзову медаль отримав теж представник команди Департаменту поліції охорони Андрій Махно.  Переможцям вручили грамоти, медалі і подарували спорядження для стрільби.

Ще раз вітаємо переможців та всіх учасників Всеукраїнського чемпіонату Національної поліції з практичної стрільби зі здобутими нагородами, бажаємо подальшого професійного зростання та нових перемог!

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *