П’ятниця, 5 БерезняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні нетвереза мати вночі вигнала з дому 9-річну доньку

Вранці в поліцію зателефонувала жителька Херсона і повідомила, що її сусідка вночі вигнала з дому 9-річну доньку. Заявниця прихистила дитину на ніч, намагалася поговорити з її матір’ю, але жінка була у стані алкогольного сп’яніння і поводилася вкрай агресивно.

На місце прибули працівники мобільної групи реагування на факти домашнього насильства ГУНП, ювенальні поліцейські та служба у справах дітей. 43-річна мати дівчинки пояснила свою нічну поведінку тим, що була у стані алкогольного сп’яніння. Ввечері вона приймала в гостях подруг, вони відпочивали, вживали спиртне, а вночі вона з незрозумілих їй самій причин вигнала з дому 9-річну доньку. Дівчинка розповіла, що мати висловлювалася нецензурними словами, кричала на неї, намагалася побити і виштовхала за двері. Дівчинка в піжамі опинилася на вулиці, пішла до сусідки і та намагалася поговорити з матір’ю, але марно. Окрім дівчинки, жінка має ще дорослого сина, який мешкає окремо, а також 14-річного сина. Раніше ця родина не потрапляла у поле зору поліції та соціальних служб.

Зважаючи на стан матері та загрозу здоров’ю дитини, працівники служби у справах дітей та поліцейські прийняли рішення негайно вилучити дівчинку з родини. Поки її помістили в лікарню. Працівники групи реагування на факти домашнього насильства ГУНП склали у відношенні матері адміністративний протокол за ст.173-2 «Вчинення домашнього насильства», а ювенальні поліцейські склали протокол за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» КУпАП.

Родину візьмуть на облік, поліцейські та служба у справах дітей перевірять умови проживання дітей в сім’ї. Аби отримати об’єктивну інформацію відносно цієї родини, поліцейські також поспілкуються з їх сусідами та знайомими. Після проведення ретельної перевірки буде вирішуватися питання про доцільність (недоцільність) повернення дівчинки в сім’ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *